Tematy

Gentleman  CUT – PROJEKTOWANIE FRYZUR MĘSKICH I USŁUGI TRYMOWANIA ZAROSTU ORAZ PIELĘGNACJI BRODY

Dla kogo :

Szkolenie jest dedykowane dla fryzjerów damskich i męskich chcących poszerzyć swoje umiejętności o nowe usługi w salonie oraz jakość już wykonywanych.

Charakter szkolenia :

Szkolenie będzie miało charakter warsztatów, ćwiczeń, dyskusji. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak  we właściwy sposób świadczyć usługi fryzjerskie w dziale męskim. Poznają aspekty związane z analizą geometryczną twarzo-czaszki . Zapoznają się z zagadnieniami związanymi z odpowiednim doborem narzędzi i kosmetyków do pracy.  Zostaną przedstawione usługi trymu brody , elementów golenia oraz pielęgnacji zarostu.

Każdy  po ukończeniu szkolenia będzie gotowy do wprowadzenia do swojego salonu nowego standardu usług oraz rozszerzenia propozycji usług w dziale męskim.

Tematy szkoleniowe:

- analiza geometryczna twarzy
- projektowanie fryzur męskich
- analiza narzędzi do pracy oraz ich zastosowanie
- analiza kosmetyków do pracy i techniki ich zastosowania
- zarost
- techniki trymowania , golenia i pielęgnacji zarostu

Cena: 1 000 zł/os.

Najbliższy termin:

TRWAŁA I PROSTOWANIE

Dla kogo:

Szkolenie jest dedykowane dla fryzjerów damskich chcących rozwinąć swoje umiejętności w nowoczesnych technikach trwałej ondulacji i prostowania włosów. Wymagane jest umiejętność manualnego wykonywania usługi trwałej ondulacji.

Charakter szkolenia:

Szkolenie będzie miało charakter warsztatów, ćwiczeń, dyskusji. Uczestnicy zapoznają się z najnowocześniejszymi techniki permanentnego i półpermanentnego skręcania i prostowania włosów. Poznają mozliwości  technologiczne produktu , techniki własciwej diagnozy oraz sposoby wykonywania usług.

Tematy szkoleniowe:

- technologia
- właściwa diagnoza włosów
- techniki i formy aplikacji
- prezentacja nowych usług w salonie

Cena: 1 000 zł/os.

Najbliższy termin: 

PARA MŁODA – ONA I ON

Dla kogo:

Szkolenie jest dedykowane dla fryzjerów damskich i męskich   chcących poznać techniki kreowania wizerunku Pary Młodej .

Charakter szkolenia:

Szkolenie będzie miało charakter warsztatów, ćwiczeń, dyskusji. Uczestnicy poznają techniki i sposoby upięć dla Panny Młodej oraz techniki strzyżeń i stylizacji fryzury Pana Młodego. Unikalny charakter szkolenia odniesie się do dwójki osób jako całości która ma ze sobą współgrać wizerunkowo.

Tematy szkoleniowe:

- typy wizerunkowe

- techniki i rodzaje upięć
- rodzaje stylizacji męskich
- techniki strzyżeń fryzur męskich
- dobór właściwych narzędzi i kosmetyków do pracy

DAMSKIE I MĘSKIE METAMORFOZY

Dla kogo:

Szkolenie jest dedykowane dla doświadczonych fryzjerów szukających inspiracji i informacji jak podnieść jakość wykonywanych usług w swoim salonie .  Jak stać się konkurencyjnym przez efekt swojej pracy na tle innych salonów.  Wymagana jest znajomość fryzjerstwa damskiego i męskiego.

Charakter szkolenia:

Szkolenie będzie miało charakter warsztatów, ćwiczeń, dyskusji. Uczestnicy poznają zaawansowane techniki analiz geometrycznych, kolorystycznych i fryzjerskich potrzebnych do wykonania metamorfoz wizerunkowych w salonie.

Tematy szkoleniowe:

- typy wizerunkowe
- analiza geometryczna
- analiza kolorystyczna
- techniki przedstawienia zmiany wizerunkowej
- technologia i narzędzia pracy
- techniki i sposoby pracy z klientem

Cena: 1 000 zł/os.

Najbliższy termin:

MODUŁ BIZNESOWY – Zarządzanie salonem fryzjerskim – ekonomia pracy i zarządzanie czasem.

Dla kogo:

Szkolenie jest dedykowane dla właścicieli i menadżerów salonów fryzjerskich chcących podnieść zyskowność prowadzonego biznesu.
Zapraszamy na szkolenie także współmałżonków i partnerów biznesowych, pozwoli to na zaangażowanie w procesie doskonalenia zarządzania własnym salonem bliskich nam osób. Lepsze zrozumienie specyfiki działania branży fryzjerskiej ułatwi funkcjonowanie biznesu i okaże się olbrzymim wsparciem biznesowym.

Charakter szkolenia:

Szkolenie będzie miało charakter warsztatów, ćwiczeń, dyskusji. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak w efektywny sposób dokonywać wyceny usług w salonie, jak prowadzić optymalnie politykę magazynową oraz we właściwy sposób zarządzać czasem pracy w salonie aby finalnie podnieść zyskowność prowadzonego biznesu.
Każdy po ukończeniu szkolenia będzie gotowy do przeprowadzenia analizy własnego biznesu pod kątem omawianego tematu. Co efektywnie zwiększy ilość przychodów w salonie.

Tematy szkoleniowe:

- Idealny salon – fakty i mity , czyli dokąd zmierzamy prowadząc własny salon. Omówienie wzorca biznesowego .
- Ekonomia w pracy salonu fryzjerskiego
- Kalkulator produktowy – jakie podejście do gospodarki towarowej warto przyjąć aby się nie okradać
- Optymalizacja czasu pracy – nie wykorzystane źródło potencjalnych przychodów

Cena: 2 000 zł/os.

Najbliższy termin: